Ürün Ölçüleri:

Yükseklik: 15 cm.

 

Ürün Özellikleri:

LCD ekran
Bozuk para atıldığında bip sesi verir.
Her para atıldığında ekran önce atılan para miktarını daha sonra toplam atılan para değerini gösterir.
Kavanozunuz 1-5-10-25-50 KRŞ ile 1 TL bozuk paralarınızı algılar. Kağıt para ALGILAMAZ.
Saat fonksiyonu
Para eksiltebilme özelliği
Hedef girme özelliği
 

Kumbaranızda ne kadar paranız olduğunu bilmek istemez miydiniz?

Attığınız parayı hesaplayan kavanoz kumbaranız, her seferinde kumbaranızı boşaltıp ne kadar biriktirdiğinizi sayma derdini ortadan kaldırıyor. Attığınız tüm bozuk paraları algılayarak önce ekranında size gösteriyor. Sonrasında da biriktirdiğiniz toplam tutarı size bildiriyor.

Kumbaranızdan paramı almak istediniz? Hiç sorun değil, içerisinden aldığınız parayı da ekranından düşmenizi sağlayan para eksiltme (WITHDRAW) fonksiyonu mevcut. 

Daha bitmedi. Biriktirmek istediğiniz hedefiniz mi var? Hemen bu tutarın ekrana girin ve para biriktirmeye başlayın. Hedef tutarınıza ulaşıldığınızda, kumbaranız sizi sesli olarak uyarır.
Unutmayın bu süper özelliklere ek olarak saat fonksiyonu da ekranında size sunulmaktadır.

Kavanoza para eklenmesi:

Kavanozunuz 1-5-10-25-50 KRŞ ile 1 TL bozuk paralarınızı algılar. Kağıt para ALGILAMAZ. Kavanozunuza para atmak oldukça kolaydır. Üst kısmındaki para gözüne istediğiniz bozuk paraları sırası ile dik bir şekilde atın. Kavanozunuz attığınız bozuk paralarınızı algılar, ekranında gösterir. Hemen sonrasında ekranında toplam ne kadar paranız olduğunu görürsünüz (BALANCE).
Kavanozunuz 999,99 TL para aldıktan sonra dolacak ve ekranında FULL yazacaktır.
Ne kadar paranız olduğunun kontrolü (BALANCE):
Ekran saat modunda beklemededir. İçerisindeki paranızın miktarını öğrenmek için MODE tuşuna basınız. Ekranda nekadar paranız olduğu gözükecektir.
Kavanozunuzdan para eksiltme (WITHDRAW):
Kavanozunuzdan para almak isterseniz, kavanozun kapağını açın ve istediğiniz kadar parayı alın. Kapağı açtığınızda, ekran EKSİLTME (WITHDRAW) moduna geçer ve yanıp sönmeye başlar. Aldığınız miktarı SAĞ OK ve SOL OK tuşlarını kullanarak girebilirsiniz. Tutarı yazdıktan sonra MODE tuşuna basarak işlemi tamamlayınız. Sonrasında tekrar kapağı kapatmayı unutmayın. Kapak kapanana kadar uyarı sesi verecektir.
Hedef (TARGET) modu:
Belirli bir tutara erişme hedefiniz varsa. Hedef (TARGET) moduna geliniz. OK tuşlarından birine basılı tutunuz. Sayılar yanıp sönmeye başlayınca yine OK tuşlarını kullanarak hedefiniz olan tutarı giriniz. MODE tuşuna basarak işlemi tamamlayınız.
Hedef girdiğiniz tutara eriştiğinizde kavanozunuz sizi sesli olarak uyaracaktır.

Toptanbayim.com


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır