Kalitemizi test edin!

 4 yıldır dilek feneri ithalatı yapan firmamız,  sorunsuz, en ideal ürünü en uygun fiyata sizlere sunmaktadır. Ürünlerimiz lekesiz ve ideal boyuttadır.  

Ne istediğinizi en iyi biz biliriz  

 * Lekesiz Ürün       *  Kolay Havalanır   * Yapışma yoktur 

     * Eksik yakıt Bulunmaz   * En Hızlı Kargolama  

 

 

Koli bazlı ( 400 ve üzeri ) alımlarda telefonla irtibata geçiniz !

 

TÜM ORGANİZASYONLARINIZDA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE KULLANABİLİRSİNİZ!                                            

Halk arasında dilek feneri olarak da adlandırılan uçan fener, İlk olarak uzakdoğu da askeri haberleşme alanında kullanılmış daha sonra ve halen kutsal saydıkları günlerde festivaller düzenleyerek gökyüzüne uçurmaktadırlar

Dilek Feneri Nasıl Uçurulur?

Özel korulamı poşetinden çıkardığınız dilek fenerini katlı bölgesi kalmayacak şekilde açınız. Paketin içinde çıkan mumu feneri alt kısmındaki demir kablolu kısma montajlayarak hazır hale getiriniz. Aşağıdan yukarıya doğru mumu yakarak balonun içinin hava dolmasını bekleyiniz. Bir kaç dakika sonra balonun içi hava dolacak ve uçmaya hazır olacaktır. dilek feneri hazır hale gelince yavaşça havaya doğru iterek uçmasına yardımcı olunuz.

 Dilek Feneri Havada Ne Olur?

Uçurduğunuz dilek feneri havada gözden kayboluncaya kadar yükselir ve sonrasında sönerek düşmeye başlar. Çok fazla yükseldiği için genelde düştüğü yer uçurduğumuz yerden fazlaca uzak olabilir.

Dilek Feneri Çevreye Zararlımıdır?

Dilek fenerleri çevreye zararlı olmayan kağıtlardan üretildiği için kısa sürede toprağa karışarak doğada yok olabilir. Bu sebeple dilek fenerlerinin çevreye hiç bir zararı yoktur.

Dilek Feneri Mumu Nasıl Yakılır?

Mumu dilek fenerine montajladıkdan sonra alt taraftan bir çakmak veya her hangi bir yakıcı madde ile mumu yakınız. Mumun yanması ortalama 1-2 dakika sürebilir ateşi kesmeden mumun yanmasını bekleyiniz. Mum yandıkdan sonra dilek fenerinin içi hava dolmaya başla

Son trend gökyüzüne Dilek Balonu uçurmak! Dilek Feneri doğum günlerinde, asker uğurlamasında, düğün, nişan, kına gibi özel günler de sevdiklerinize mutlu zamanlar yaşatabilirsiniz.

Dilek fenerleri gökyüzüne dileklerinizi bırakmanızı sağlar. Evlenme teklif ederken romantik anlar yaşamanızı sağlar.

Gökyüzüne bırakılan balonla alınan evlenme teklifine kimse hayır diyemeyecek.

Kullanımı:

Köşeleri açılan Dilek Feneri alt kısımlardaki süngerimsi maddeyi orta kısımdaki tellere geçirerek yakın. Feneri havada bir süre tutarak içerisine hava dolmasını sağlayın. Yeterli hava dolduğunda Dilek Fenerini gökyüzüne bırakın. 20 – 25 dakika havada süzülmektedir. 1000- 1500 metre yükselmektedir.

Dilek Fenerinin balon kısmı kağıttır. Sıcak hava sağlayan özel mum paket içeriğindedir....

toptanbayim.com

 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır