Fotoğrafçılar ve fotoğraf meraklıları sevdiklerinize hayal ettikleri pahalı objektifleri alamıyorsanız karşınızda onlar için mükemmel bir hediye duruyor!
Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Caniam Objektif Termos Kupa yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Caniam Objektif Termos Kupa hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı...
Çok fonksiyonlu fotoğraf makinesi objektifi replikası. Bardak, kalemlik, küllük, bozuk para kabı olarak kullanabilirsiniz. Sadece objektif olarak kullanamazsınız!
Bu objektifi görünce diğer tüm objektiflerin aslında ne kadar işlevsiz olduklarını anlayacaksınız.Uzaktaki objeyi yakında gibi gösteren o inanılmaz pahalı gerçek objektiflerin yerine bu ucuz ama bir sürü farklı işlevi olan bu harika objektife sahip olmanın ayrıcalığına sahip olun!
Kahvenizi lens görünümünde kupanızda içebilir; ya da küllük, para saklama kutusu veya kalemlik olarak kullanılabilirsiniz. Üzerine sabitlenebilen çevirmeli kapağı ile içindekileri dökülmeden muhafaza eder. Hem soğuk hem sıcak içecekler için kullanılabilir.
Ürün Boyutları
Çap: 7,5cm
Uzunluk: 19cm
Derinlik: 13,5cm
Paket İçeriği
1 adet Büyük Boy Caniam Objektif Termos Kupa


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır