İngiliz Telefon Kulübesi Metal Kumbara

Tasarımı ile evinizde ofisinizde fark yaratacak.

 

Tutumlu olmak büyük küçük herkesin yapması gereken bir davranıştır. Özellikle çocuğunuza küçükken bunu aşılamak en doğrusu. Biz bunu daha eğlenceli bir hale getirmek istedik ve bunun için Ingiliz Telefon Kulubesi Metal Kumbara'yı sizlere sunduk.

 

Hem sizin paralarınızı muhafaza edebileceğiniz hemde eşinize dostunuza hediye olarak hediye edebileceğiniz bir üründür.

 

Tutumlu olmak için para biriktirme işini şık bir kumbara ile yapmak hem sizin için hem de çocuğunuz için daha eğlenceli olacak. Metalden yapılan bu kumbara evinizde güzel bir süs eşyası olarak da kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

 

Dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bu tatlı kumbara Londra'nın meşhur telefon kulübesini evinize kadar getirmektedir. Görsel anlamda da hoş bir kumbara olan Ingiliz Telefon Kulubesi Kumbara'nın zemin kısmında yer alan kapak sayesinde biriktirmek için üstten koyduğunuz paraları dolduğu zaman alttan çıkartabileceksiniz. Kumbara çeşitleri arasında nadir bulunan bir modeldir. Hediye kumbara olarak da rahatça satın alabilirsiniz.

 

Pencerelerinin yapımında kullanılan malzemesi ile de ağır bir görsellik oluşturan Ingiliz Telefon Kulubesi Metal Kumbara'nın evinizde sevimli bir görüntü oluşturarak para biriktirmeyi eğlenceli hale getirmesini istiyorsanız hemen sipariş verin. Ürün en kısa süre içinde kargo ile size gönderilecektir.

 

Ürün Rengi

Kırmızı

 

Ürün Ebatları

6 cm x 6 cm x 13,5 cm

 

Paket İçeriği

1 adet Metal Kumbara (İngiliz Londra Telefon Kulubesi)


Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4