Çocuklarınızın ve kendi kulaklarınızı zarar vermeden temizleyin
Kulak Temizliği Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
Kulak temizliği günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. İşitme ve denge işlemlerinin kesintisiz bir kalitede sürdürülebilmesi için kulaklarımıza iyi bakmamız gerekiyor.
Geleneksel yöntemlerden biri olan kulak çubukları temizlediğiniz yeri göremediğiniz için bazen yararlı olmak yerine zararlı bile olabiliyor. Kir ve pisliği daha ileri iteklemek yerine bir kerede kolayca temizleyin. Oysa Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı, toksik madde içermeyen 4 adet yumuşak silikon başlıkları ve süper vakumlama mekanizmasıyla kulağınızdaki tüm kirleri ve pislikleri bir kaç saniye içinde çeker ve temizler.
Ürünü kullanmak için 2 adet kalem pili yuvasına takmanız ve on-off düğmesine basmanız yeterli. Kulağınıza girdiği anda tüm tozu ve kiri çekecek işitme hassasiyetinizi bir kademe üst seviyeye çıkartacaktır. Tüm aile için kullanabilirsiniz.
Özellikle anneler ve çocuklar bu işe bayılacak. Uzun süren kulak temizleme işlemleriniz kısalacak ve eğlenceli bir hale dönüşecek. Üstelik artık kulak pamuğu ve çubuğu kullanma ihtiyacınızda ortadan kalkar.
Pamuklu kulak çubukları kulak burun boğaz uzmanları tarafından önerilmez. Çünkü kulak çubuklarıyla yapılan temizlikte kullanıcı hatasından dolayı kulak çubuğu fazlaca ileri giderse kulak zarına zarar verebilir. Ayrıca yine pamuklu kulak çubukları temizlemekten çok kulak içinde biriken kiri daha fazla geriye doğru iter. Zamanla dış kulağa doğru ilerleyen kirler birikerek duyma güçlüğü yaratmaya başlar. Bu durumda da tıbbi yardım gerekir.
Pilli Kulak Temizleme Aleti ise son derece güvenli bir üründür. Vakumlu Pilli Kulak Temizleme Aleti, kulağın iç kısımlarına uzanmayan bir yapıda tasarlanmıştır. Aspiratör mantığı ile çalışır. Kulağın içinde biriken kirleri adeta elektrik süpürgesi gibi içine çeker. Bunu yaparken kulak yapısına, kulak zarına aslal zarar vermez. Bu şekilde kulak temizliğinin eksiksiz yapılmasını sağlar.
Vakumlu Pilli Kulak Temizleme Aleti, kulak temizliği yapmanın güvenli bir yoludur. Pille çalışan Vakumlu Kulak Temizleme Aleti, aynı zamanda kirler gibi, deniz ya da havuza girdiğinizde ya da duş aldığınızda kulağınıza kaça suyu çıkarmak konusunda da büyük bir yardımcınızdır.
Su kaçtığında bu ürünü çalıştırıp kulağınızdaki suyu nasıl çektiğine şahit olabilirsiniz. Vakumlu Kulak Temizleme Aleti sadece dış kulak temizliği içindir. Asla herhangi bir aparat ekleyerek kulak içlerine ulaşmaya çalışmayınız.
Kulak bölgenizde aşırı bir kirlenmişlik varsa öncelikle bir kulak burun boğaz uzmanına görünüp genel kulak temizliği ve kontrollerinizi yaptırın, Vakumlu Kulak Temizleme Aletini sonraki kirlerin oluşmasını önlemek için kullanın.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır