Hello Baby El Ayak İzi Kalıbı Hatıra Hamuru

Hızla büyüyen bebeğinizin el ve ayak izlerini sanat eseri haline getirmek istemez misiniz? Minik el ve ayak izlerini bir sanat eseri haline getirebileceğiniz ve yüksek kalitede, şık ve şirin bir tablo oluşturabileceksiniz.

İsteğinize göre bebeğinizin el ve ayak izlerini hazır şekilde pakette bulunan bebeğinizin cildine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış malzemede izini çıkararak evinizin en güzel köşesine koyabileceğiniz bu ürünü şimdi siz anneler ve babalar yapacaksınız. 
 
Çocuğunuzun ayak ve el izini bir ömür boyu saklamanıza olanak veren hamur ve duvar çerçevesi ile bebeğiniz hep yanınızda.
 
Bebeğinizin ilk aylarında ne kadar küçük olduğunu unutmamanın ve bunu ömür boyu saklamanın tek yolu bebeğinizin o minicik el veya ayağının izini almaktır. Baby Memory Prints Özel Hamuru ile bunu yapmak artık çok kolay. Üstelik sadece bebeğiniz için değil evcil hayvan dostlarınız için de kullanabilirsiniz.
 
Yapmanız gereken kutunun içindeki malzemeyi istediğiniz şekle getirdikten sonra bebeğinizin eli veya ayağını hamura batırmak ve el/ayak izini hamura almakta ibaret. Daha sonra açık havada kendiliğinden kurur. Bu izi ileride çocuğunuza hediye edin. 
 
Sadece yüksek kaliteli bileşenlerin kullanıldığı Baby Memory Prints setinde şıklığı ve kolaylığı bulacaksınız. Baby Memory benzer ürünlerden üstün olarak zorluk çekmeden gerekli herşeye sahiptir.
 
BabyPrint Hamur'u isterseniz çok sevdiğiniz kediniz, köpeğiniz veya kuşunuzun ayak izleri için de kullanabilirsiniz. Dilerseniz oluşturduğunuz minik heykelcikler veya özel kabartmalarda sevdiklerinize özel hediyeler hazırlayabilirsiniz.
 
Hamurun üzerine çeşitli boncuk ve aksusarlarla da süslemeler yapabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

- Cilde ve Sağlığa Zararsız Hamur
- 13 Santimetre Çapında
Paket İçeriği:

- 1 Adet Baby Memory Prints
- 1 Adet Mini Hamur Merdanesi
- 1 Adet Çerçeve Standı


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır