Biber Gazı

Nato Biber Gazı acil durumlarda kullanabileceğiniz tamamen sizi korumayı amaçlayan üründür.Tamamen yasaldır.Toptanbayim.com da en ucuz toptan nato biber gazına sahip olabilirsiniz.

Çantanıza ve ya arabanıza koyabilirsiniz.

Nato biber gazı ile artık uzak doğu dövüş teknikleri için kursa gitmeye gerek yok. Tek yapmanız gereken göz yaşartıcı biber gazını kötü niyetlinin yüzüne sıkabildiğiniz en yakın mesafeden sıkın. Ailenizin ,eşinizin , dostunuzun ve kendinizin hayatına değer verin!

Şehir yaşamında karşılaşabileceğiniz gasp ve tacize karşı kendinizi emniyete alınız.
Göz yaşartıcı biber gazı spreyi ile artık yaşam daha hür ve emniyetli ve kullanımı çok kolay.

Özellikleri
- En önemli özellik: Ürünü yanınızda taşımanız hiçbir yönden yasal sorun teşkil etmemektedir.
- Çantada ve cepte kolay taşınır.
- 6 cm x 2cm ebatında, 40ml dir.
- 5 metreye kadar etkilidir.
- Yüksek konsantrasyonlu ve anında tesirlidir.
- Kullanımı hızlı pratik ve kolaydır.
- Saldırganın gözüne/yüzüne doğru sıkılır. Saldırganın gözlerinin geçici olarak kapanmasını ve görmemesini sağlar.
- Yaklaşık 45-60 dakika süresince saldırgan etkisiz hale gelir. Bu sürenin sonunda kalıcı bir zarar vermez.
- Biber gazı %10 oranında Oleo Capsicum Biberinden imal edilmiştir. Yani doğal madddelerden üretildiği için kimseye kalıcı zarar vermez.

Artık daha daha guvendesiniz

Hayata Dönüş Hikayeleri.....
Samsun'da başkasına benzetilerek kaçırılan genç kız, zorla bindirildiği otomobilden, çıkan kargaşada çantasındaki biber gazını kullanarak kurtulmayı başardı.

Soyguncu ve gaspçılarla baş edemeyen Gaziantepli kuyumcu esnafı, çareyi ‘Biber Gazı’nda” buldu. Silah kullanımını tehlikeli bulan Gaziantep Kuyumcular Odası üyelerine savunma için biber gazı dağıttı.

 

     ANTALYA - Alanya Şoförler Odası, gece saat 01.00'den sonra nöbetçi kalan taksicilerin güvenliği için taksi duraklarına ücretsiz biber gazı dağıttı. Biber gazı taksici esnafından büyük ilgi gördü. Çok sayıda taksici, birer gazı edinmek için odaya başvuruda bulundu.

 

İstanbul'da bir eczanede çalışan genç kız, işyerine müşteri kılığında giren ve kendisine silah doğrultarak kasadaki paraları isteyen soyguncuyu biber gazıyla etkisiz hale getirdi. Gözleri yanan soyguncu arkasına bile bakmadan kaçarken, olay anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

 

toptanbayim.com
 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır